דיקור סיני לשיפור הראייה

תוכן עניינים

רבים מודעים ליתרונות הרבים אותם מביא עימו הטיפול באמצעות דיקור סיני. הוא מצוין לחיזוק המערכת החיסונית, יעיל להפחתת כאבים הקשורים לבעיות אורטופדיות או עצביות, תורם להפחתת כאבי ראש ומיגרנות, מוריד לחצים ומתחים בגוף, משפר את מצב הרוח ומחזק את מערכת העיכול. מסתבר שטיפולי דיקור סיני יעילים גם לשיפור הראייה. למעשה, יש לא מעט מצבים בריאותיים, תסמינים ומחלות שעלולים לפגוע במערכת הראייה ובתפקוד התקין שלה. דיקור סיני לשיפור הראייה יעיל במגוון של מצבים.

 

חשים ירידה באיכות ובחדות הראייה? נסו דיקור סיני לשיפור הראייה

  • פגיעה בעצב הראייה- לא מעט מטופלים שומעים את המושג גלאוקומה אבל לא מבינים עד הסוף את המשמעות ומעמיקים בשאלה: גלאוקומה מה זה? אז למעשה מדובר בקבוצה של מחלות עיניים שגורמות לפגיעה בעצב הראייה וברוב המקרים זה קורה כתוצאה מהתגברות הלחצים התוך עיניים. התסמין הבולט ביותר הוא הפחתה בשדה הראייה שלעתים יכול להוביל לעיוורון במצבים שבהם לא מתקיים טיפול מתאים.
  • ניוו של העצב האופטי- מצב רפואה שמוביל לירידה בכמות האקסונים שתפקידם לשלוח תאים עצביים ובמקביל הקוטר של העצב מוצר. ברגע שחשים ירידה באיכות הראייה ובחדות שלה, כאבים בעיניים וכאבי ראש, חשוב להיבדק. אותו ניוון עלול להיגרם כתוצאה מגלאוקומה, גידול עצבי או דלקת.
  • לחץ בארובות של העיניים – עוד גורם מרכזי המעודד גלאוקומה ומוביל לפגיעה ממשית בעצבי הראייה. כאבים בארובות העיניים או בעיניים עצמן, ראייה מטושטשת, כאבי ראש, דקירות ולחצים עלולים להראות על עלייה בלחץ התוך עיני.

 

במידה ואתם חשים בירידה באיכות הראייה, נבדקתם ואתם סובלים מאחד המצבים הללו או מבעיה אחרת הקשורה לראייה, יכול מאוד להיות שדיקור סיני, אקופונקטורה, יהווה פתרון מצוין עבורכם, ישפר את איכות הראייה ואת איכות החיים שלכם.

Picture of אורי אלטר

אורי אלטר

אורי אלטר - מטפל מוסמך ומנוסה בתחום הרפואה הסינית, את הסמכותיי רכשתי בסין. אצלי תיהנו מטיפול אינדיבידואלי, מבוסס אבחון מעמיק: בדיקה גופנית ותשאול של מה שבראש ובנפש.

WhatsApp
Facebook
Twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר